-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304Sposób ogrzewania Gazowy (na otwartym ogniu)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- W magazynie
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Виктор - 2024-12-27
- В автоклаве А16 возможно поменять местами врезки для крана и термометра ? Место установки термометра неудачное.
Odpowiedź:
Ні, вибачте, автоклави виробляються серійно і мають стандартизовану конструкцію.
Pytanie od: володимир - 2024-06-18
- провів стерілізацію 16 банок мясних консерв згідно інструкції темпратура 110 35 хвилин після відключення вогню в автоклаві майже годину ще трималась температура 110 з тиском 4атм кришки використані під закатку чи являється це нормальним
Odpowiedź:
Так, тиск та температура абсолютно відповідають нормі. Температура висока може зберігатись після відключення нагріву ще деякий час, особливо влітку. Це на якість консервування не повпливає
Pytanie od: Антоніна - 2024-03-24
- Чи виготовляєте автоклави електричні?Цікавить автоклав електричний на 16 півлітрових банок.
Odpowiedź:
Так, звісно. Ось посилання на такий товар https://autoclav.com.ua/ua/avtoklavy/nerzhaveyka/avtoklav-a16-electro-universalnyj/
Pytanie od: Ірина - 2023-12-25
- Яка ціна додаткового клапана, щоб можна було використовувати автоклав,як самогонний апарат
Odpowiedź:
Доброго дня. На автоклаві вже є все необхідне для підєднання дистилятора. Додаткових клапанів чи виходів не потрібно
Pytanie od: Сергей - 2023-12-09
- Здравствуйте! В Автоклав "А16" - Газовый есть сливной кран?
Odpowiedź:
Вітаємо. Так автоклав «А16» та і взагалі всі нержавіючі автоклави мають по замовчуванню інстальований зливний кран. В автоклави із чорного металу можна дозамовити інсталяцію як доп. послугу
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304 |
| Sposób ogrzewania | Gazowy (na otwartym ogniu) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Gwarancja | 5 lat |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 16 szt. |
| 1l | 7 szt. |
| 2l | 3 szt. |
| 3l | 2 szt. |
| Dane techniczne | |
| Wysokość | 38 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 49 cm |
| Waga | 9 kg |
| Pojemność | 20 l |
| Termometr | 120 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 1,5 mm |
| Grubość den | po 2 mm |
| Grubość kołnierza i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 60 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.