-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304Sposób ogrzewania Elektryczny (uniwersalny)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- W magazynie
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Ігор - 2025-01-25
- Чи можливе доукомплектування А32 е лектро обладнанням для дистиляції,якщо так то саме чим(бажано фото,)
Odpowiedź:
Так, це можливо. Вам підійдуть насадки «домовичок 1» або «домовичок 7»
Pytanie od: Віталій - 2025-01-22
- Доброго дня. Хтось із покупців писав, що блок керування на 90 хвилин мало. Чи були якісь зміни у цьому питанні? Є думка замовити електричний автоклав на 32 банки. І ще,чуть не забув,чи дійсно входить 4 трилітрові банки? Це для мене важливо! Дякую за відповідь!
Odpowiedź:
Вітаємо. Так в цю модель вміщається 4 шт 3-х літрові банки. Блок керування розрахований на максимум 90 хвилин витримки і цього більш ніж достатньо для консервування, адже довше ніж 60 хв в автоклаві нічого не готується. Інший покупець цікавився приготування їжі в вакумних пакетах при низькій температурі Су-Від метод, для нього потрібна витримка декілька годин.
Pytanie od: Ігор - 2024-12-31
- Доброго дня,почало стравлювати повітря при тиску 4 Атмосфери,стравлює з під гайок ( барашків ). Затягував міцно,навхрест,яка може бути причина ?
Odpowiedź:
Доброго дня. Якщо повітря виходить саме з під гайок то скоріш за все причина саме в нерівномірному або не достатньо щільному прижимі. Все ж таки Вам варто звернутись в службу тех. підтримки, для того щоб розібратись в ситуації
Pytanie od: Rolf Kukula - 2024-09-30
- Hello,
could you write to me the following measures :
-For Autoclave "A32 electro" : Inner diameter and height of the inner cylindrical part
-For Autoclave "A24 electro" : Inner diameter and height of the inner cylindical part
would you ship to Germany , and , if you do , what will be the additional costs for shipping ?
Best Regards
Rolf Kukula
Lise Meitner-Straße 16
D-28816 STUHR
Odpowiedź:
Thank you for your inquiry.
The inner diameter of both the "A32 electro" and "A24 electro" autoclaves is the same, measuring 32 cm. The height of the inner cylindrical part is 54 cm for the "A24 electro" and 65 cm for the "A32 electro".
Shipping to Germany is possible and will be calculated separately.
Pytanie od: Василь - 2024-08-08
- Чи можна з цього автоклаву зробити самогонний апарат, і якщо так , то які комплектуючі треба докупити ! Дякую.
Odpowiedź:
Вітаємо. Так, всі автоклави із нержавіючої сталі можуть працювати в режимі дистилятора. Гляньте каталог наших насадок - https://autoclav.com.ua/ua/camogonnye-apparaty/
Вам найкраще підійде Домовичок 1 або 5
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304 |
| Sposób ogrzewania | Elektryczny (uniwersalny) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Gwarancja | 5 lat |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 32 szt. |
| 1l | 21 szt. |
| 2l | 6 szt. |
| 3l | 4 szt. |
| Dane techniczne | |
| Moc | 3 kW |
| Napięcie sieci | 220 W |
| Wysokość | 65 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 76 cm |
| Waga | 12 kg |
| Pojemność | 45 l |
| Termometr | 120 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 1,5 mm |
| Grubość den | po 2 mm |
| Grubość kołnierza i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 90 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.