-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal czarnaSposób ogrzewania Elektryczny (uniwersalny)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- W magazynie
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Максим - 2025-02-20
- Є доставка закордон
Odpowiedź:
Так, відправляємо в будь який куточок світу
Pytanie od: Наталія - 2024-10-21
- Доброго дня! Вже більше року користуємося вашим автоклавом, все чудово, лише одна невелика проблема: дуже важко відкрити кришку автоклава після завершення циклу консервації, вона як приварена тримається.
Чи немає якихось способів чи хитрощів аби це усунути?
Odpowiedź:
Вітаємо. Зверніться будь ласка в службу тех. підтримки. Ми замінимо вам прокладку по гарантії, це повинно вирішити проблему
Pytanie od: Анна - 2024-07-26
- Доброго дня! В моделі "Утех24" є кран для сливу води ?
Odpowiedź:
Доброго дня. Зливним краном по замовчуванню комплектуються тільки автоклави із нержавіючої сталі. В автоклави із чорного металу можна інсталювати зливний кран як додаткову опцію, уточніть за це при замовленні нашим менеджерам
Pytanie od: Сергій - 2023-11-16
- Доброго вечора, питання стосовно антикорозійної обробки внутрішньої поверхні автоклаву: якщо після використання всередині автоклаву з'являється корозія ,чи не пробували обробляти засобами проти іржі, якщо так-то як ,при подальшій експлуатації при високій температурі та вологості корозія себе проявляє?
Odpowiedź:
Вітаємо. Автоклав оброблений та пофарбований із середини так само як і зовні. Додаткова обробка не потрібна
Pytanie od: Наталія - 2023-10-31
- Доброго дня!
Робила квасолю та горохову кашу в автоклаві з кришками під ключ та твіст офф, але достала банки і всі кришки були вздуті, хоча закладала продукти недосипаючи 2-3 см.
Odpowiedź:
Доброго дня. Насправді, причини можуть бути різні - гляньте в інструкції в розділ "Питання - Відповіді", там є розписано. Крім того можна зателефонувати в відділ технічної підтримки, контакти теж є в інструкції до автоклаву
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal czarna |
| Sposób ogrzewania | Elektryczny (uniwersalny) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Powłoka | Malowanie proszkowe (termoodporne) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 24 szt. |
| 1l | 14 szt. |
| 2l | 3 szt. |
| 3l | 2 szt. |
| Dane techniczne | |
| Moc | 2 kW |
| Napięcie sieci | 220 W |
| Wysokość | 54 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 65 cm |
| Waga | 13 kg |
| Pojemność | 35 l |
| Termometr | 150 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Grubość den | po 2 mm |
| Grubość szyjki i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 80 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.