-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal czarnaSposób ogrzewania Gazowy (na otwartym ogniu)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- W magazynie
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Анатолій - 2024-10-28
- Добрий день. Купив у вас батькам автоклав,тушонка вдалась на славу,тільки вздуло кришки. Підкажіть будь ласка в чому може бути причина . Дякую. Апарат вогонь
Odpowiedź:
Причин по яким могло піддути кришки є декілька. Крім того важливо розуміти чи піддуті кришки виявили одразу після автоклавування чи це виявилось вже під час зберігання продукції. Перегляньте будь ласка в інструкції розділ «питання-відповіді», там ви знайдете детальнішу інформацію
Pytanie od: Олександр - 2024-08-15
- Доброго дня . Підкажіть будь ласка, якщо в автоклав загрузити 2 або одну банку 0.5 літра, наскільки треба заповнити водою сам автоклав? Дякую
Odpowiedź:
Воду потрібно заливати так що баночки були на 2 см покриті водою зверху, навіть якщо це всього навсього одна баночка
Pytanie od: Марія - 2024-05-07
- Добрий день)
Чи можна в даному автоклаві робити консервації в дой-пакетах реторт?
Odpowiedź:
Доброго дня. Так, в цьому та у всіх інших автоклавах можна консервувати в реторт пакетах
Pytanie od: Тарас - 2024-03-31
- Яка вага автоклаву "Утех-24" газовий? Хочу приблизно зрозуміти скільки коштуватиме доставка і чи відправляєте накладеним платежем?
Odpowiedź:
Вага - 12 кг. Доставка вийде приблизно 200 грн. Накладним платежем - так, звісно відправляємо
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal czarna |
| Sposób ogrzewania | Gazowy (na otwartym ogniu) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Powłoka | Malowanie proszkowe (termoodporne) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 24 szt. |
| 1l | 14 szt. |
| 2l | 3 szt. |
| 3l | 2 szt. |
| Dane techniczne | |
| Wysokość | 49 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 60 cm |
| Waga | 12 kg |
| Pojemność | 30 l |
| Termometr | 150 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Grubość den | po 2 mm |
| Grubość szyjki i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 70 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.