-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304Sposób ogrzewania Elektryczny (uniwersalny)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- W magazynie
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Людмила - 2025-05-17
- Доброго дня! Плануємо придбати у Вас Автоклав А 16 електро. Скажіть, будь ласка, чи є в цьому автоклаві кран для зливу води? Дякую ????
Odpowiedź:
Так. Всі нержавіючі автоклави обладнані зливним краном
Pytanie od: Иван - 2025-05-15
- Здравствуйте.
1) Можете ли вы на заказ сделать такой автоклав, но для подключения тэна вварить кламп соединение 2" без резьбы? Если да, то сколько это стоит? И входит ли в эту цену тэн с проводом? Тэн ведь нужен другой, специально под кламп.
2) Как понимаю, для работы на пару нужно докупить вакуумный обратный клапан (500 гривен) и/или паровой клапан (600 гривен). А куда они подключаются? Вместо шарового крана ставится тройник и на нему всё прикручивается?
Odpowiedź:
Вітаємо.
1. Ні, таке доопрацювання ми не виконаємо. Це окремий проект, невідомо як такий кламп поведе себе при тиску 6 атм і більше, тому тут потрібен більш комплексний підхід до роботи. В планах такого немає
2.Для роботи на пару потрібен додатково спеціальний паровий клапан. Клапан влаштовується на кран замість ніпеля, там все універсальне, додатково нічого не потрібно
Pytanie od: Юрий - 2025-05-11
- Доброго дня! Владею автоклавом Вашего производства второй год, нареканий нет и Вам за это большое спасибо. Но вчера после работы автоклава у меня случайно упал в стакан с водой датчик управления, та часть которая вставляется в отверстие датчика автоклава. Я его сразу достал и высушил. Вопрос - это критично? Заранее благодарен!
Odpowiedź:
Доброго дня. Ні, це зовсім не проблема, не турбуйтесь
Pytanie od: Володимир - 2025-04-29
- Доброго дня Вам!
Як зміниться ціна на Автоклав "А16 electro" (Універсальний) з комплектацією для парового режиму?
Odpowiedź:
Доброго дня. Все що необхідно - це до укомплектувати автоклав спеціальним паровим клапаном. Його вартість - 600 грн
Pytanie od: Олена - 2025-04-20
- На який максимальний і мінімальний час можна виставити таймер? Який максимальний і мінімальний діапазон температури? Чи можна нагрівати автоклав на вндукційній плиті для більш швидкого набору температури, а потім перейти на електронне управління?
Odpowiedź:
Від 5 до 90 хвилин при температрурі від 60 до 125 градусів. На індукційній плиті автоклав працювати не буде, має посадкове ребро яке не дасть змоги поставити автоклав на індукційну плиту
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304 |
| Sposób ogrzewania | Elektryczny (uniwersalny) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Gwarancja | 5 lat |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 16 szt. |
| 1l | 7 szt. |
| 2l | 3 szt. |
| 3l | 2 szt. |
| Dane techniczne | |
| Moc | 2 kW |
| Napięcie sieci | 220 W |
| Wysokość | 44 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 55 cm |
| Waga | 10 kg |
| Pojemność | 25 l |
| Termometr | 120 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 1,5 mm |
| Grubość den | po 2 mm |
| Grubość kołnierza i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 60 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.