-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304Sposób ogrzewania Gazowy (na otwartym ogniu)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- W magazynie
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Володимир - 2025-02-09
- Доброго дня!!! Я вибачаюсь за запитання, чи існує доставка вашого обладнання а інші країни такі як Канада. З повагою до вас Володимир.
Odpowiedź:
Вітаємо. Так, звісно, ми маємо змогу і відправляємо в будь-який куточок світу, в Канаду в тому числі
Pytanie od: Ярослав - 2024-02-05
- Доброй день. Який объем Автоклав "А32" - Газовий в лiтрах
Odpowiedź:
Вітаємо. А32 = 40 літрів
Pytanie od: Микола - 2024-01-26
- Напишіть,будь ласка,мінімальні значення показників часу і температури для різних продуктів при яких вони будуть безпечні після консервування. Це мені потрібно для, щоб підібрати оптимальні параметри, так як приготовлені консерви за вашими рекомендаціями у мене підгорають. Автоклав серії А 32 газ.
Odpowiedź:
Доброго дня. Показники часу та температури вказані в інструкції до автоклаву, рекомендуємо притримуватись саме їх. Якщо є необхідність коригувати параметри то не рекомендуємо змінювати температуру, але допускається зменшення часу витримки. Наприклад, якщо у вас газовий автоклав і він виходить на робочу температуру довше ніж повинен (не 1.5 год, а до прикладу 3 год.), в такому випадку допускається зменшення часу витримки (з 40 хв. до 20 хв.)
Pytanie od: Сергій - 2023-10-19
- Доброго вечора, підскажіть чи можна користуватись даним автоклавом на дровах.
Odpowiedź:
Добрий вечір. Так, авжеж, підходить будь яке джерело зовнішнього нагріву
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304 |
| Sposób ogrzewania | Gazowy (na otwartym ogniu) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Gwarancja | 5 lat |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 32 szt. |
| 1l | 21 szt. |
| 2l | 6 szt. |
| 3l | 4 szt. |
| Dane techniczne | |
| Wysokość | 59 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 70 cm |
| Waga | 11 kg |
| Pojemność | 40 l |
| Termometr | 120 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 1,5 mm |
| Grubość den | po 2 mm |
| Grubość kołnierza i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 80 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.