-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304Sposób ogrzewania Elektryczny (uniwersalny)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- W magazynie
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Володимир Анатолійович - 2024-08-09
- Доброго дня! Будь ласка, напишіть характеристики на паровий клапан. Дякую.
Odpowiedź:
Доброго дня. Які саме параметри Вам цікаві?
Pytanie od: Коля - 2024-02-08
- А скажіть будьласка, можуть бути більші діаметри чи тільки 32
Odpowiedź:
Так, звісно. Наступна модель автоклаву на А60 електро - діаметр 45см
Pytanie od: Володимир - 2023-09-29
- Доброго дня. Підкажіть чи зливний кран йде в комплекті до даної моделі?
Odpowiedź:
Доброго дня. Так, звісно, всі нержавіючі автоклави комплектуються зливним краном
Pytanie od: Fedorak - 2023-05-07
- Вкажіть , будь ласка, габарити даного автоклаву а також автоклаву на 32 банки 0,5л.
Odpowiedź:
Вітаємо. В характеристиках до кожного товару є його розміри та інші технічні параметри. Щодо цього автоклава, то:
Висота 82 см
Висота в зборі 93 см
Діаметр 32 см
Pytanie od: Иван - 2023-02-27
- Почему мясо готовить при 110° если везде пишут,что нужно готовить от 113 до 120°
Odpowiedź:
Ви можете готувати і при 120 градусах, але ми все таки рекомендуємо притримуватись саме тих температурних режимів які вказані в інструкції. Вони враховують час виходу на робочу температуру та час на остигання, нагрів по інерції, відставання по температурним показниках та можливі похибки
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304 |
| Sposób ogrzewania | Elektryczny (uniwersalny) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Gwarancja | 5 lat |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 40 szt. |
| 1l | 28 szt. |
| 2l | 9 szt. |
| 3l | 4 szt. |
| Dane techniczne | |
| Moc | 3 kW |
| Napięcie sieci | 220 W |
| Wysokość | 82 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 93 cm |
| Waga | 13 kg |
| Pojemność | 60 l |
| Termometr | 120 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 1,5 mm |
| Grubość den | po 2 mm |
| Grubość kołnierza i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 100 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.