-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304Sposób ogrzewania Elektryczny (uniwersalny)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- W magazynie
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Соня - 2025-06-16
- Доброго дня, яка максимальна высота завантаження в см (щоб розрахувати кількість нестандартних баночок)?
Odpowiedź:
До 20 см, саме в цю модель автоклава
Pytanie od: Сергей - 2023-12-07
- Доброго дня, підкажете як кріпиться тен? На кламп з'єднання чі резьба?
Odpowiedź:
Доброго дня. Тен вкручується в муфту, різьбове з'єднання
Pytanie od: Олена - 2023-08-19
- Рік тому купила автоклав у вас. Хочу спробувати готувати в реторт-пакетах. Чи підходять для реторт-пакетів рецепти, час стерилізації і рекомендації надані для скляних банок?
Чи може у Вас є документація для готування в реторт-пакетах? Дякую!
Odpowiedź:
Всі рецепти, час стерилізації та рекомендації абсолютно є ідентичними як для скляних банок так і для реторт пакетів
Pytanie od: Олександр - 2023-08-06
- Доброго вечора! Чи витримує нагрівач автоклаву напругу 250 вольт? Річ у тому, що в нашому селі дуже часто напруга мережі по верхньому пределу 230 +-10 відсотків
А напруга 220 вже років 10 змінена в Україні на 230!
Odpowiedź:
Доброго вечора. Так, витримає і буде працювати.
Pytanie od: Валерій - 2023-07-25
- Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи є у цього автоклава кран для зливу води. А то на відео начебто є. Незрозуміло.
Odpowiedź:
Доброго дня. Так, у всіх моделях автоклавів серії "А" присутній кран для зливу води
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304 |
| Sposób ogrzewania | Elektryczny (uniwersalny) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Gwarancja | 5 lat |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 8 szt. |
| 1l | 7 szt. |
| 2l | 0 szt. |
| 3l | 0 szt. |
| Dane techniczne | |
| Moc | 2 kW |
| Napięcie sieci | 220 W |
| Wysokość | 37 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 48 cm |
| Waga | 9 kg |
| Pojemność | 15 l |
| Termometr | 120 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 1,5 mm |
| Grubość den | po 2 mm |
| Grubość kołnierza i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 50 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.