-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304Sposób ogrzewania Gazowy (na otwartym ogniu)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- W magazynie
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Вася - 2024-07-15
- Хотів запитаться, чи можна готувати в жестяних конзервах?
Odpowiedź:
Вітаємо. Так, звісно, можна. Режим роботи такий самий як і з баночками СКО. Початкова підкачка 1 атм
Pytanie od: Валентин - 2024-01-31
- Купил у вас автоклав А8. Очень доволен, но есть два вопроса
1.Можно ли работать на пару без переделки автоклава.
2 Почему плохо втягиваются крышки твист оф? они втягиваются только через час после того как банки вытянуть из автоклава. Так и должно быть?
А в общем вы молодцы, 5+за автоклав
Odpowiedź:
Вітаємо. Дякуємо за відгук!
1. Так можна, і в існтрукції описаний процес роботи на пару - https://autoclav.com.ua/files/Instruction-autoclave-ua.pdf
2. На це впливають різні фактори, але є одне універсальне рішення: при роботі із євро кришками відкривайте автоклав вже при 70-80 градусів, не дочікуючись повного охолодження.
Pytanie od: Тетяна - 2023-09-23
- Мама придбала автоклав, і при включенні ( баночки були твіст) при нагріві коли створювався тиск було дуже гучно, гуло сильно. Після нагріву при роботі вже було тихо. І після процесу дуже швидко тиск знизився, за 4 години було вже 0.3 атмосфери. Що не так? Майстер сказав що це тєн гуде, так не повинно бути. Прошу допомоги.
Odpowiedź:
Вітаю. Тен справді може видавати гул, схожий на свист. Зазвичай гудить тен якщо є проблеми з напругою в мережі, коли вона занадто висока, низька або взагалі є перепади. На роботу і безпеку автоклаву це ніяк не впливає, наступні запуски вже може не повторитись.
Щодо тиску, то потрібно порівнювати тиск до температури, якщо за 4 години температура в автоклаві знизилась до 70-80 градусів і при цьому тиск був 0.3 аТм - то це супер і є ідеальним показником
Pytanie od: Василии - 2023-07-16
- Добрый вечер!Для работы автоклава на электрической плите нужен адаптор который без зазоров будет плотно прилегать к днищу емкости и поверхности нагрева К сожалению информация отсутствует,наличие такого приспособления значительно расширило бы возможность применения газового автоклава на различных электроплитах
Odpowiedź:
Вітаємо. Нажаль на сьогодні такого рішення ми не пропонуємо. Автоклав має посадкове ребро і працювати на електроплитах він не буде. Ідея з адаптером хороша - передамо інформацію інженерам. Дякуємо
Pytanie od: Роман - 2023-05-07
- Доброго дня, скажите пожалуйста у вас есть инструкция по приготовлению продукции
Odpowiedź:
Доброго дня. Так, звісно, в когмплекті з автоклавом буде йти інструкція по використанню та збірник з основними рецептами приготування
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna spożywcza — Aisi 304 |
| Sposób ogrzewania | Gazowy (na otwartym ogniu) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Gwarancja | 5 lat |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 8 szt. |
| 1l | 7 szt. |
| 2l | 0 szt. |
| 3l | 0 szt. |
| Dane techniczne | |
| Wysokość zbiornika | 29 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 40 cm |
| Waga | 8 kg |
| Pojemność | 15 l |
| Termometr | 120 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 1,5 mm |
| Grubość den | po 2 mm |
| Grubość szyjki i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 50 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.