-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal czarnaSposób ogrzewania Elektryczny (uniwersalny)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- Предзаказ
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Владислав - 2025-05-09
- Вітаю, датчик терморегулятора заходить в кришку вільно чи туго? і чи фіксується? Дякую.
Odpowiedź:
Опускається в посадкове гніздо вільно. Фіксації не потребує, із посадкового гнізда не випадає
Pytanie od: Сергій - 2024-12-02
- Добрий день! Чи можна використовувати електричний автоклав як газовий?
Odpowiedź:
Так, звісно. Всі електричні автоклави - універсальні, працюють як від електрики так і на газ плиту
Pytanie od: Сергій - 2023-11-05
- Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, яка товщина металу?
Odpowiedź:
Доброго дня.
Товщина стінки 2 мм
Товщина дна 3 мм
Товщина горловини та кришки по 6 мм
Pytanie od: Віталій - 2023-11-04
- Добрий день. Чи потрібно вдягати скоби на звичайні закаточні кришки?
Odpowiedź:
Доброго дня. Ні, скоби одягати не потрібно
Pytanie od: Олена - 2022-12-22
- Здравствуйте! Подскажите, то, что эта модель быстро ржавеет, не влияет на процесс и качество продукта?
Odpowiedź:
Здравствуйте. Автоклавы из черного металла конечно поддаются коррозии, но процесс это не очень быстрый и растягивается на года, 5-10 лет. На качество самого продукта в баночке - конечно что это никак не влияет
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal czarna |
| Sposób ogrzewania | Elektryczny (uniwersalny) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Powłoka | Malowanie proszkowe (termoodporne) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 16 szt. |
| 1l | 7 szt. |
| 2l | 3 szt. |
| 3l | 0 szt. |
| Dane techniczne | |
| Moc | 2 kW |
| Napięcie sieci | 220 W |
| Wysokość | 58 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 15 cm |
| Waga | 13 kg |
| Pojemność | 25 l |
| Termometr | 150 С |
| Temperatura robocza | 110 °С - 120 °С |
| Maksymalna temperatura | 125 °С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Grubość den | po 3 mm |
| Grubość szyjki i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 60 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.