-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal czarnaSposób ogrzewania Elektryczny (uniwersalny)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- Предзаказ
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Вікторія - 2024-09-16
- Доброго дня. Скажіть, будь ласка, каші з м'ясом в реторт пакетах, на який режим ставити( температура і час)?
А ще підкажіть, якщо вироби готові, такі як котлети, борщ, крученики і т.д теж в реторт пакетах(маса в пакеті 300-350гр),
який режим обирати, щоб зберігалась їжа без холодильника?
Odpowiedź:
Вітаємо. Мясні продукти готуються обовязково при температурі 110 градусів. Час витримки - 40 хв. Якщо продукт попередньо вже був приготовлений то час витримки можна зменшити до 20 хв.
Pytanie od: Ірина - 2024-06-13
- Вітаю, який строк служби автоклава з чорного металу і чи є якісь особливості зберігання?
Odpowiedź:
Доброго дня. Термін служби від 5 до 10 років. Захищати від вологи та зберігати в сухому місці.
Pytanie od: Вадим - 2023-12-23
- Доброго дня
Завантажив в автоклав 24 банки, водою залив так щоб над ними було 2 см води, тиск накачав 1 але при температурі 108 тиск доходить до 5, в чому може бути проблема
Odpowiedź:
Доброго дня. В такому випадку потрібно звернутись до тех. підтримки, номери телефонів є в гарантійному талоні та паспорті. При 110 градусах тиск повинен бути в межах 4 атм.
Pytanie od: Александр - 2023-03-10
- Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, можно ли одновременно (на один цикл) закладывать в автоклав, баночки разной вместимости, с однородным продуктом (к примеру мясные консервы, выполненные по разным рецептам...), если место позволяет уложить банки так, чтобы они были покрыты водой, как того требует инструкция по эксплуатации.
И ещё один вопрос. Примеряя двухлитровые банки, удалось поставить четыре штуки, в один ярус. Скажите, пожалуйста, можно ли таким образом проводить стерилизацию, или есть опасность, что какая-то из банок может лопнуть при нагреве???
Odpowiedź:
Здравствуйте.
1. Да можно, но важно смотреть таблицу температурных режимов, если для всех тех банок и продуктов в них режимы одинаковые, то можно смело консервировать.
2. Можно ставить максимально плотно баночки, они не лопнут
Pytanie od: Петро - 2022-12-16
- Доброго дня.
Придбали ваш автоклав ЧЕ-42 electro, чи можна його всередині чимось намастити, щоб не ржавів (жир, харчова смола). Працює все на 5+. Дякую за відповідь.
Odpowiedź:
Доброго дня. Не варто, адже після певного проміжку часу та активного використання метал почорніє та активна фаза корозіювання на цьому призупиниться, вода в автоклаві буде чиста. Якщо ви його покриєте якимось жиром, то весь час цей жир буде попадати Вам на банку, що не дуже приємно
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal czarna |
| Sposób ogrzewania | Elektryczny (uniwersalny) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Powłoka | Malowanie proszkowe (termoodporne) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 24 szt. |
| 1l | 14 szt. |
| 2l | 3 szt. |
| 3l | 0 szt. |
| Dane techniczne | |
| Moc | 2 kW |
| Napięcie sieci | 220 W |
| Wysokość | 69 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 15 cm |
| Waga | 15 kg |
| Pojemność | 30 l |
| Termometr | 150 С |
| Temperatura robocza | 110 С - 120 С |
| Maksymalna temperatura | 125 С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3,5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Grubość den | po 3 mm |
| Grubość szyjki i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 80 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.