-
Certyfikat zgodności UA0.YT.050505-21Materiał obudowy Stal czarnaSposób ogrzewania Gazowy (na otwartym ogniu)Minimalny wsad Od 1 słoika i więcej
- Отсутствует
3


Absolutnie wszystkie nasze autoklawy przechodzą testy ciśnieniowe.
Pierwszy test odbywa się bezpośrednio po zakończeniu spawania. Autoklaw testowany jest pod ciśnieniem 3 atm, aby upewnić się, że wszystkie spawy są szczelne i wysokiej jakości.
W autoklawie możesz przygotować wiele potraw, o których wcześniej nawet nie myślałeś.
Pomidory
Ogórki
Gulasz mięsny
Kompoty
Pasta z cukinii
Dżemy
Grzyby
Ryby i owoce morza
Mleko skondensowane
Kurczaka
Warzywa
Gulasz mięsny
Ryby
Pasztet
Doradzimy, jak prawidłowo dobrać autoklaw. Omówimy zalety i wady każdego modelu. Dobierzemy odpowiednią opcję do Twoich potrzeb i budżetu.
Skontaktuj się z nami. Na zapytania odpowiadamy w godzinach pracy w ciągu 5–10 minut..
Statystycznie w 95 na 100 przypadków znajdujemy i dobieramy właściwy produkt.
Pytanie od: Любов - 2025-05-15
- Доброго дня, чи можлива доставка до Польщі?
Odpowiedź:
Вітаємо. Так, звісно, відправляємо в Польщу систематично один раз на тиждень
Pytanie od: Ірина - 2025-04-15
- А чи можна придбати автоклав в м.Київ без пересилок щоб на його можна було подивитись і пощупати а не купляти кота в мішку! Якщо є така можливість повідомте будь ласка за тел.095-687-0-451 , Ірина
Odpowiedź:
Виробництво та відправка з м. Чернівці. Ми відправляємо накладним платежем через Нову Пошту, Ви маєте змогу на відділенні розпакувати товар, пощупати, оглянути та прийняти рішення - купувати його чи ні. Це Вам нічого не буде вартувати
Pytanie od: Олег - 2024-09-30
- Добрий день! Чи можно використовувати Ваш терморегулятор у газовому автоклаві, якщо я користуюсь для його нагріва електроплитою? Дякую!
Odpowiedź:
Вітаємо. Терморегулятор, так, теоретично його можливо так використовувати. Але, справа в тому, що сам автоклав не зможе нагріватись на електро плиті, так як має посадкове ребро, яке і не дасть йому нагріватись таким чином
Pytanie od: Алекс - 2023-11-30
- Добрий день. Чи можна готувати в автоклаві без фальш дна ( не входять банки твіст офф)
Odpowiedź:
Доброго дня. Ні, готувати без фальш дна не дозволяється, адже баночки будуть стояти на дні автоклаву, який безпосередньо на відкритому вогні. Баночки можуть не витримати такої високої температури та потріскати.
Чому не входять банки із кришкою твіст-офф? Незрозуміло. Автоклав має запас по висоті і підходить для баночок будь якого типу
Pytanie od: Валентина - 2023-11-29
- Добрий день. На ньому немає регулятора температури, треба постійно за ним слідкувати?
Odpowiedź:
Доброго дня. Так вірно, всі не електричні автоклави не можуть мати регуляторів, так як ви ставите його на газ плиту і вручну керуєте нагрівом. Тому, звісно потрібно слідкувати
| Informacje ogólne | |
| Kraj producenta | Ukraina, miasto Czerniowce |
| Certyfikat zgodności | UA0.YT.050505-21 |
| Materiał obudowy | Stal czarna |
| Sposób ogrzewania | Gazowy (na otwartym ogniu) |
| Minimalny wsad | Od 1 słoika i więcej |
| Powłoka | Malowanie proszkowe (termoodporne) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Pojemność: | |
| 0.5l | 8 szt. |
| 1l | 7 szt. |
| 2l | 0 szt. |
| 3l | 0 szt. |
| Dane techniczne | |
| Wysokość | 44 cm |
| Średnica | 32 cm |
| Średnica szyjki / średnica otworu wlotowego | 15 cm |
| Waga | 10 kg |
| Pojemność | 15 l |
| Termometr | 150 °С |
| Temperatura robocza | 110 °С - 120 °С |
| Maksymalna temperatura | 125 °С |
| Manometr | 6 atm |
| Ciśnienie robocze | 3.5 atm |
| Maksymalne ciśnienie robocze | 6 atm |
| Grubość ścianki | 2 mm |
| Grubość den | 3 mm |
| Grubość szyjki i pokrywy | po 6 mm |
| Nagrzewanie do temperatury roboczej | 50 min |
Zapłać za zamówienie przy odbiorze w oddziale „Nowej Poczty”.
Płatność przelewem po potwierdzeniu zamówienia.
Błyskawiczna płatność kartą przez zabezpieczony system LiqPay.
Raty poprzez PrivatBank — „Raty natychmiastowe”.
Odbiór osobisty i płatność gotówką w Czerniowcach.
Wystawiamy fakturę dla firm lub osób fizycznych prowadzących działalność.
Szybka dostawa do jednego z ponad 6000 oddziałów na Ukrainie.
Nowa Poczta dostarczy Twoje zamówienie pod drzwi.
Odbierz zamówienie osobiście — okolice zakładu „Kwarts”.